Kia / Motor-Car Trnava, s.r.o.

zoznam kontaktov

Kia
Nitrianska cesta 28
917 00 Trnava

Tel.: +421 33 59 87 999
Fax: +421 33 59 87 920
E-mail: motorcartt@motor-car.sk

Otváracie hodiny

Pondelok-piatok: 8:30 – 17:00
Sobota: 8:00 – 13:00 (len predaj automobilov)

Motor-Car Trnava

 

Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Peter Jankovic

Peter Jankovič

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 335 987 952
Mobil: +421 915 752 697
E-mail: p.jankovic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jozef Vatrt

Jozef Vatrt

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 335 987 952
Mobil: +421 915 752 696
E-mail: j.vatrt@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Alena Smickova

Alena Šmičková

Recepcia

Telefónne číslo: +421 335 987 950
Mobil: +421 915 424 338
E-mail: a.smickova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Frantisek Polakovic

František Polakovič

Prijímací technik a servisný poradca

Telefónne číslo: +421 335 987 953
Mobil: +421 918 500 164
E-mail: f.polakovic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jozef Tomaskovic

Jozef Tomaškovič

Prijímací technik a servisný poradca

Telefónne číslo: +421 335 987 953
Mobil: +421 918 752 693
E-mail: j.tomaskovic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Norbert Cervenka

Norbert Červenka

Predajca náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 335 987 953
Mobil: +421 918 424 215
E-mail: n.cervenka@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)