Kia / MOTOR - CAR Košice s.r.o.

zoznam kontaktov

Kia
Dopravná 5
040 01 Košice


Predaj: +421 917 700 500
Servis:
 +421 917 700 500
Predaj náhradných dielov:
 +421 918 500 126
E-mail: kosice@motor-car.sk 
Web: www.motorcarke.sk

Otváracie hodiny

Predaj
Pondelok-piatok: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-13:00
Nedeľa: zatvorene

Servis
Pondelok-piatok: 7:30-18:00
Sobota: 8:00-13:00
Nedeľa: zatvorene

Predaj jazdených vozidiel
Pondelok-piatok: 8:30-17:00
Sobota: po dohode
Nedeľa: po dohode


Oliver Kobetic

Oliver Kobetič

Vedúci predaja vozidiel

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 903 464 580
E-mail: o.kobetic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Marian Nagy

Marián Nagy

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 903 721 394
E-mail: m.nagy@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Robert Baksay

Róbert Baksay

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 500 243
E-mail: r.baksay@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Šimon Kočiš

Šimon Kočiš

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 248
E-mail: s.kocis@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

David Kucirka

Dávid Kucirka

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 301
E-mail: d.kucirka@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Maros Brna

Maroš Brna

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 500 191
E-mail: m.brna@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jana Fiľová

Jana Fiľová

Asistentka predaja vozidiel

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 372
E-mail: j.filova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Miroslav Koncik

Miroslav Koncik

Vedúci popredajných služieb

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 500 230
E-mail: m.koncik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Tomas Martoncik

Tomáš Martončík

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 903 464 325
E-mail: t.martoncik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Patrik Papáč

Patrik Papáč

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 299
E-mail: p.papac@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 Jozef Klembara

Jozef Klembara

Predaj náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 500 126
E-mail: j.klembara@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jaromir Grega

Jaromír Grega

Poistné udalosti

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 300
E-mail: j.grega@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Roman Chomo

Roman Chomo

Garančný technik

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 326
E-mail: r.chomo@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Gabriela Zarikova

Gabriela Záriková

Asistentka popredajných služieb a recepcia

Telefónne číslo: +421 917 700 500
Mobil: +421 918 424 239
E-mail: g.zarikova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)