Kia / KIA Bratislava s.r.o.

zoznam kontaktov

Kia
Tuhovská 7
830 01 Bratislava


Tel.: +421 2 4929 4300
Fax: +421 2 4929 4301
Predaj vozidiel: +421 2 4929 4303
Predaj doplnkov: +421 2 4929 4302
Servis (príjem opráv): +421 2 4929 4333
E-mail: info.kia@motor-car.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok - piatok : od 7:30 do 19:00 (predaj vozidiel + servis)
Pondelok - piatok: od 7:30 do 17:30 (náhradné diely, sklad)
Sobota: od 9:00 do 13:00 (otvorený len predaj vozidiel)


Dusan Skypala

Dušan Skýpala

Vedúci predaja osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4318
Mobil: +421 911 348 676
E-mail: d.skypala@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Matej Polak

Matej Polák

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4309
Mobil: +421 903 754 250
E-mail: m.polak@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ing. Dusan Skypala

Ing. Dušan Skýpala

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4307
Mobil: +421 903 258 584
E-mail: d.skypala2@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Andrej Skultety

Ing. Andrej Škultéty

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4310
Mobil: +421 903 442 835
E-mail: a.skultety@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Tomáš Petras

Tomáš Petráš

Asistent predaja

Telefónne číslo: +421 2 4929 4314
Mobil: +421 918 760 132
E-mail: t.petras@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Stanislav Karkus

Stanislav Karkuš

Vedúci servisu

Telefónne číslo: +421 2 4929 4320
Mobil: +421 903 464 201
E-mail: s.karkus@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ján Antolík

Ján Antolík

Prijímací technik

Telefónne číslo: +421 2 4929 4305
Mobil: +421 903 442 825
E-mail: j.antolik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Teslicka

Peter Teslička

Prijímací technik

Telefónne číslo: +421 2 4929 4306
Mobil: +421 903 255 160
E-mail: p.teslicka@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Stefan Liska

Štefan Liška

Prijímací technik

Telefónne číslo: +421 2 4929 4308
Mobil: +421 903 245 577
E-mail: s.liska@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Dusan Slosar

Dušan Šlosár

Predajca náhradných dielov/skladník

Telefónne číslo: +421 2 4929 4317
Mobil: +421 903 704 457
E-mail: d.slosar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Marian Háša

Marian Háša

Predajca náhradných dielov/skladník

Mobil: +421 911 348 675
E-mail: m.hasa@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Igor Hesko

Igor Hesko

Prijímací technik - pneuservis

Telefónne číslo: +421 2 4929 4311
Mobil: +421 903 432 390
E-mail: i.hesko@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jan Hruska

Ján Hruška

Prijímací technik - pneuservis

Telefónne číslo: +421 2 4929 4312
E-mail: j.hruska@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)