Kia / Motor-Car Dunajská Lužná, s.r.o.

zoznam kontaktov

Kia
Námestie sv. Martina 141/18
900 42 Dunajská Lužná


Tel.: +421 2 45980 413, +421 2 45980 023
Fax: +421 2 45980 022
E-mail: serviskia.mcdl@motor-car.sk

Otváracie hodiny

Predaj
Pondelok-piatok: 7:30-18:00
Sobota: 8:00-12:00
Nedeľa: zatvorene

Servis
Pondelok-piatok: 7:30-18:00
Sobota: zatvorené
Nedeľa: zatvorene

Predaj jazdených vozidiel
Pondelok-piatok: 7:30-18:00
Sobota: 8:00-12:00
Nedeľa: zatvorené


Dalibor Stryhal

Dalibor Stryhal

Predajca osobných vozidiel
Telefónne číslo: +421 245 980 413
Mobil: +421 918 766 194
E-mail: d.stryhal@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Katarina Nemesova

Katarína Nemešová

Predajca osobných vozidiel
Telefónne číslo: +421 245 980 413
Mobil: +421 918 766 218
E-mail: k.nemesova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Boris Belas

Boris Belas

Výkup a predaj vozidiel
Telefónne číslo: +421 245 980 413
Mobil: +421 918 500 160
E-mail: b.belas@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Matus Svorc

Matúš Švorc

Výkup a predaj vozidiel
Telefónne číslo: +421 245 980 413
Mobil: +421 918 766 201
E-mail: m.svorc@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Peter Zwinger

Peter Zwinger

Sklad náhradných dielov
Mobil: +421 917 905 010
E-mail: p.zwinger@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jozef Ovecka

Jozef Ovečka

Servisný poradca
Mobil: +421 918 614 303
E-mail: j.ovecka@motor-car.sk

> Napíšte mi

 






Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)