Kia / Motor-Car Banská Bystrica, spol. s r.o.

zoznam kontaktov

Kia
Zvolenská cesta 48
974 05 Banská Bystrica


Tel.: +421 48 47 11 303
Fax: +421 48 47 11 333
E-mail: info.bystrica@motor-car.sk


Otváracie hodiny


Pondelok až Piatok     
Predaj: 8:00-18:00
Servis KIA: 7:30-16:00

Sobota     
Predaj: 9:00-14:00
Servis KIA: zatvorené

Motor-Car Banska Bystrica

 

Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Jozef Pucek

Ing. Jozef Púček

Vedúci predaja vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 351
Mobil: +421 915 754 001
E-mail: j.pucek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Lubomira Ritterova

Ing. Ľubomíra Ritterová

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 360
Mobil: +421 918 500 227
E-mail: l.ritterova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Lukas Ginic

Lukáš Ginič

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 363
Mobil: +421 918 424 203
E-mail: l.ginic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ivan Tavacovsky

Ing. Ivan Tovačovský

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 363
Mobil: +421 918 500 103
E-mail: i.tovacovsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Michal Líner

Michal Líner

Vedúci servisu

Telefónne číslo: +421 484 711 307
Mobil: +421 908 937 501
E-mail: m.liner@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Miroslav Bulla

Miroslav Bulla

Prijímací technik

Telefónne číslo: +421 484 711 353
Mobil: +421 918 500 216
E-mail: m.bulla@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Kamensky

Peter Kamenský

Prijímací technik lakovne a klampiarne

Telefónne číslo: +421 484 711 321
Mobil: +421 918 500 104
E-mail: p.kamensky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Tatransky

Peter Tatranský

Vedúci skladu náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 484 711 312
Mobil: +421 905 231 175
E-mail: p.tatransky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimir Antoliak

Vladimír Antoliak

Predajca autodoplnkov a autopríslušenstva

Telefónne číslo: +421 484 711 312
Mobil: +421 905 997 770
E-mail: v.antoliak@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)